Зазвичай, будинку стилю шале найчастіше зустрічаються у горах. Хоча сьогодні не є рідкістю побачити їх і у приватних володіннях людей, котрі провадять активне життя та хочуть по-справжньому насолоджуватися природнім затишком та відпочинком. Адже головною перевагою таких будинків є можливість поєднатися із природою після довгих буденних сірих днів.

Будинки стилю шале уособлюють шарм селянського духу, поєднуючи у собі декілька видів матеріалів: тут ми зустрінемо гармонічно об’єднаний камінь та дерево, масивний, профільований, клеєний, оциліндрований, неструганий бруси.

Для закладання фундаменту цокольного та першого поверху використовується виключно камінь. Дах та мансарду будували із колод, пізніше почали використовувати масивний брус із використанням каркасної технології. Неперевершену красу передає дерево, яке під плином часу темніє та старіє. Неможливо передати те відчуття, коли дім «прокидається» під блискучим промінням сонця, він починає поскрипувати та оживати.

Для внутрішньої обробки сучасного будинку почали використовувати не тільки натуральні матеріали, але й штучний камінь та вагонку. В кольоровій палітрі переважають природні відтінки: коричнево-бежева (світло-брунатний з кремовим відтінком колір) гама. Головне не переборщити з цими акцентами, щоби не втратити естетики сільського інтер’єру. Для тепла та затишку в оселі облаштовують настінні та підлогові світильники, щоби отримати м’яке та розсіяне світло.

У спальні ліжко повинно бути із масивного дерева. І це не тільки звичайне двоспальне ліжко, але і двох’ярусне. Покривало найкраще вибирати наше, гуцульське, із шерсті чи хутра, а штори – із натуральної тканини, льону чи бавовни природних кольорів.

І звичайно, що родзинкою Вашого будинку стане камін, в якому об’єднані: затишок та краса, тепло та відпочинок. Його можна збудувати не тільки всередині будинку, але і на вулиці. І це буде не просто декор, але і гарне пристосування для готування різноманітних блюд.

Наша молода команда чекає саме на Вас, щоби виконати все, що тільки побажаєте. Дерев’яні будинки в стилі шале очікують на своїх господарів, очікують саме на Вас…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *