Будинок стилю шале – це будівля з похилим дахом із справжніх природних матеріалів. Тут панує спокій, відпочинок, затишок та гармонія із природою.

Масивний похилий дах. Він потрібен для того, щоби будь-які опади скочувалися з будинку самостійно. І виступає над коробкою будинку на 0,5-1 м., захищаючи від опадів не тільки стіни будинку, але і частину землі навколо нього.

Природне освітлення. В наших будинках переважають великі чи панорамні вікна, щоби якнайбільше сонячного проміння могло порадувати Вас. Також і для того, щоби Ваш будинок зливався із навколишньою природою, створюючи затишок, атмосферу, спокій та тепло.

Два поверхи. Переважно наші будинки є двоповерховими. Перший поверх ми будуємо із каменю чи цегли, поштукатуривши зсередини та ззовні. Другий поверх складається тільки із дерева: дошки, брус, колоди.

Природні матеріали: камінь, дерево, цегла. Ви ніде не зустрінете будинок у стилі шале із пластиковими вікнами, бо це не притаманне цьому стилю. Проте Ви скрізь побачите дерев’яні вікна різних розмірів та форм. Стіни можна оббити вагонкою, наближеною під дерево чи камінь, або залишити без змін, надаючи будинку природного сільського характеру.

 Простота. В цьому стилі Ви не побачите орнаментів, позолоченого декору, яскравих відтінків. Натомість віднайдете повну єдність із природою, простоту та затишок.

Будинки в стилі шале найкраще будувати навколо природи, подальше від міського шуму та гаму. Найкрасивіші будинки найколоритніше вливають у пейзаж високих гір, дерев та великих кущів. Вибір залежить тільки від Вас. І ми готові Вам у цьому допомогти.

Фото, ілюстративне: ykaiavu із сайту Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *