Гуцульський край здавна славився своїми талановитими майстрами. І це ми можемо побачити у дивовижних витворах митців, особливо у роботі із деревом. Завжди майстерність передавалася із діда-прадіда і кожне покоління вкладало в неї щось своє, неперевершене та дивовижне, покращуючи та вдосконалюючи майстерність.

Хоча наша компанія ZeSolomonBud є молодою, ми втілюємо досвід здобутий століттями, котрий передавався від батька й до сина, із покоління в покоління.

В багатьох із нас ще з дитинства є мрія про затишний дім із дерева чи зрубу, на березі ріки чи озера. І сьогодні, як ніколи, будинки із дерева й екологічно-чистого матеріалу є затребуваними.

Наша команда допоможе Вам втілити в життя найпотаємніші мрії свого власного затишного дерев’яного будиночка. Наші проекти поєднують природну красу дерева із вишуканим дизайном, а це може задовільнити найвибагливіших клієнтів.

Ми намагаємось зводити не просто черговий дім, але ми будуємо його довкола майбутнього господаря, враховуючи найдрібніші побажання. Ми не просто будуємо, але творимо й створюємо, тому наші будинки мають свій характер, свій стиль, свою індивідуальність.

Дерев’яні будинки – це ідеальне житло для кожної людини. Ви відчуєте свіжий запах лісу, всередині будинку регулюються природним шляхом теплообмін, вологість, повітряний клімат. Вам не потрібен буде кондиціонер, а взимку, завдяки теплоізоляції, Ваш будинок буде швидко нагріватися. Влітку Ви будете радіти свіжістю та прохолодою, а взимку – теплом та комфортом, зачаровуючись мальовничим деревним візерунком.

Ми завжди вдосконалюємо нашу майстерність та наші проекти. В своїх роботах ми поєднуємо: функціональність, екологічність, комфорт та сучасні технології. Працюючи над нашими проектами, ми враховуємо побажання наших замовників.

І ми готові втілити Вашу мрію у життя, збудувавши вам дім із дерева за Вашим власним проектом.

Наші спеціалісти завжди відкриті до всього нового, вдосконалюють свою майстерність, беручи участь в спеціалізованих виставках, форумах та конференціях. Всі наші майстри мають досвід роботи в Австрії та Польщі та інших європейських країнах.

Кредо нашої компанії – це майстерність, якість, відповідальність, а це є тим фундаментом, на якому ми побудуємо ваш дім.